Panzoom Images (7.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Tühista

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Fields
et: Väljad

en: Duration
et: Kestus

en: Transition
et: Olekusiire

en: None (original image)
et: Puudub (algne pilt)
