Panzoom Images (7.x-1.0-alpha1) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Name
eu: Izena

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Fields
eu: Eremuak

en: Duration
eu: Iraupena

en: Increment
eu: Gehikuntza
