Panzoom Images (7.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: List
fi: Lista

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Edit
fi: Muokkaa

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Fields
fi: Kentät

en: Duration
fi: Kesto

en: Transition
fi: Sivunsiirto

en: Increment
fi: Lisäys

en: None (original image)
fi: Ei mitään (alkuperäinen kuva)
