Panzoom Images (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Name
hu: Név

en: Save
hu: Mentés

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Fields
hu: Mezők

en: Duration
hu: Időtartam

en: Transition
hu: Átmenet

en: Increment
hu: Növelés

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)
