Panzoom Images (7.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: List
hy: Ցանկ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)
