Panzoom Images (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (14 entries)

en: Delete
it: Elimina

en: Operations
it: Operazioni

en: List
it: Elenco

en: Cancel
it: Annulla

en: Edit
it: Modifica

en: This action cannot be undone.
it: L'operazione non è reversibile.

en: Name
it: Nome

en: Save
it: Salva

en: Default
it: Predefinito

en: Fields
it: Campi

en: Duration
it: Durata

en: Transition
it: Transizione

en: Increment
it: Incremento

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)
