Panzoom Images (7.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: List
jv: Daftar

en: Cancel
jv: Batal

en: Edit
jv: Sunting

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Fields
jv: Field

en: None (original image)
jv: Nihil (gambar asli)
