Panzoom Images (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Duration
lt: Laikas

en: Transition
lt: Perėjimas

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)
