Panzoom Images (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (13 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Edit
lv: Labot

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Fields
lv: Lauki

en: Duration
lv: Ilgums

en: Transition
lv: Pāreja

en: None (original image)
lv: Nekas (oriģinālais attēls)
