Panzoom Images (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Name
pl: Nazwa

en: Save
pl: Zapisz

en: Default
pl: Domyślny

en: Fields
pl: Pola

en: Duration
pl: Czas trwania

en: Transition
pl: Przejście

en: Increment
pl: Zwiększenie

en: None (original image)
pl: Brak (oryginalny obraz)
