Panzoom Images (7.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Edit
ps: سمون

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله
