Panzoom Images (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (14 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Operations
pt: Operações

en: List
pt: Lista

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Edit
pt: Editar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Name
pt: Nome

en: Save
pt: Guardar

en: Default
pt: Por defeito

en: Fields
pt: Campos

en: Duration
pt: Duração

en: Transition
pt: Transição

en: Increment
pt: Incremento

en: None (original image)
pt: Nenhuma (imagem original)
