Panzoom Images (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: List
ro: Listă

en: Cancel
ro: Anulare

en: Edit
ro: Editați

en: This action cannot be undone.
ro: Această acțiune nu are cale de întoarcere.

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Default
ro: Implicit

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Duration
ro: Durată

en: Transition
ro: Tranziție

en: Increment
ro: Creștere

en: None (original image)
ro: Nimic (imagine originală)
