Panzoom Images (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (16 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: List
ru: Список

en: Cancel
ru: Отмена

en: Edit
ru: Редактировать

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Default
ru: По умолчанию

en: Fields
ru: Поля

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Transition
ru: Переход

en: Increment
ru: Увеличение

en: Minimum Scale
ru: Минимальный Масштаб

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Maximum Scale
ru: Максимальный масштаб
