Panzoom Images (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: List
sk: Zoznam

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Fields
sk: Polia

en: Duration
sk: Trvanie

en: Increment
sk: Vzostupne

en: None (original image)
sk: Žiadny (pôvodný obrázok)
