Panzoom Images (7.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: List
tr: Liste

en: Cancel
tr: İptal

en: Edit
tr: Düzenle

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Name
tr: İsim

en: Save
tr: Kaydet

en: Default
tr: Varsayılan

en: Fields
tr: Alanlar

en: Duration
tr: Süre

en: Transition
tr: Geçiş

en: Increment
tr: Arttır

en: None (original image)
tr: Hiçbiri (özgün resim)
