Panzoom Images (7.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (19 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: List
uk: Список

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Edit
uk: Редагувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Save
uk: Зберегти

en: Default
uk: Базово

en: Fields
uk: Поля

en: Duration
uk: Тривалість

en: Transition
uk: Перехід

en: Increment
uk: Крок

en: Easing
uk: Ослаблення

en: Minimum Scale
uk: Мінімальний масштаб

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Cursor
uk: Курсор

en: Maximum Scale
uk: Максимальний масштаб

en: Load an image in a given image_style
uk: Завантажте зображення в заданій image_style
