Panzoom Images (7.x-1.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Operations
vi: Thao tác

en: List
vi: Danh sách

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Edit
vi: Sửa

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Default
vi: Mặc định

en: Fields
vi: Các trường

en: Duration
vi: Thời lượng

en: Increment
vi: Lượng thêm

en: None (original image)
vi: Không (ảnh gốc)

en: Cursor
vi: Con chạy
