ParaChat (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ar: حفظ الإعدادات

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Width
ar: العرض

en: Height
ar: الارتفاع
