ParaChat (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina
