ParaChat (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
de: Konfiguration speichern

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: anonymous
de: Gast
