ParaChat (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
eu: Gorde konfigurazioa

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Width
eu: Zabalera

en: Height
eu: Altuera

en: anonymous
eu: anonimoa
