ParaChat (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus
