ParaChat (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
fr: Enregistrer la configuration

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: Width
fr: Largeur

en: Height
fr: Hauteur

en: Site ID
fr: Identifiant du site

en: anonymous
fr: anonyme
