ParaChat (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
gu: ગોઠવણીઓ ને સંગ્રહો

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ
