ParaChat (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hu: Beállítások mentése

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Site ID
hu: Webhelyazonosító

en: anonymous
hu: névtelen
