ParaChat (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Site ID
ja: サイトID
