ParaChat (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
jv: Simpen konfigurasi

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: Width
jv: Ambané

en: Height
jv: Dhuwuré
