ParaChat (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់
