ParaChat (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی
