ParaChat (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis
