ParaChat (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
lv: Saglabāt konfigurāciju

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums
