ParaChat (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
