ParaChat (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Site ID
nl: Site-ID

en: anonymous
nl: anoniem
