ParaChat (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime
