ParaChat (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
te: స్వరూపణాన్ని భద్రపరచు

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: anonymous
te: అజ్ఞాత
