ParaChat (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik
