ParaChat (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
uk: Зберегти конфігурацію

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: Site ID
uk: Ідентифікатор сайту

en: anonymous
uk: анонім
