ParaChat (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Height
vi: Chiều cao
