ParaChat (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
pt: Guardar configuração

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Width
pt: Largura

en: Height
pt: Altura

en: anonymous
pt: anónimos

en: Parachat has not been configured yet
pt: Parachat ainda não foi configurado

en: Parachat Settings
pt: Configurações do Parachat

en: Setup Parachat
pt: Configurar Parachat

en: Parachat integration module
pt: Módulo de integração Parachat
