ParaChat (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
ru: Сохранить конфигурацию

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Site ID
ru: ID сайта

en: anonymous
ru: аноним
