ParaChat (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: anonymous
sk: neprihlásený
