ParaChat (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง
