Paragraphs (7.x-1.0-alpha3) - en to bn translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Remove
bn: অপসারণ

en: view
bn: প্রদর্শন

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: All
bn: সমস্ত

en: Unlimited
bn: অসীম

en: Order
bn: ক্রম

en: The content type %name has been added.
bn: %name নামের বিশেষ ধরণের বিষয়বস্তু যুক্ত করা হয়েছে।

en: Full content
bn: পূর্ণাঙ্গ কন্টেন্ট
