Paragraphs (7.x-1.0-alpha3) - en to fil translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fil: Tanggalin

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Content
fil: Nilalaman

en: Remove
fil: Tanggalin

en: view
fil: tingnan

en: Name
fil: Pangalan

en: Save
fil: Pangalagaan

en: All
fil: Lahat

en: Unlimited
fil: Walang hangganan

en: !name field is required.
fil: Ang patlang na <em>!name</em> ay kinakailangan.
