Paragraphs (7.x-1.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (24 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Content
sk: Obsah

en: Remove
sk: Odstrániť

en: view
sk: zobraziť

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Node
sk: Uzol

en: All
sk: Všetky

en: Field name
sk: Meno poľa

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: node
sk: obsah

en: Order
sk: Poradie

en: Hidden
sk: Skryté

en: !name field is required.
sk: Pole !name je povinné.

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Restore
sk: Obnoviť

en: The content type %name has been added.
sk: Typ obsahu %name bol pridaný.

en: manage fields
sk: spravovať polia

en: manage display
sk: spravovať zobrazenie

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
sk: Neplatné strojovo čitateľné meno. Zadajte iné meno ako %invalid.

en: Full content
sk: Celý obsah

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Weight for row @number
sk: Váha riadku @number
