Paragraphs (7.x-1.0-alpha5) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Content
se: Sisdoallu

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: All
se: Buot

en: Order
se: Diŋgo

en: !name field is required.
se: !name ferte čállit
