Paragraphs (7.x-1.0-alpha6) - en to hr translation catalogue (20 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Content
hr: Sadržaj

en: Remove
hr: Ukloni

en: view
hr: prikaz

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: All
hr: Svi

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: here
hr: ovdje

en: Order
hr: Redoslijed

en: Hidden
hr: Skriveno

en: !name field is required.
hr: Polje !name je nužno.

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: manage fields
hr: upravljanje poljima

en: manage display
hr: upravljanje prikazom

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
hr: Nevaljan stroju čitljiv naziv. Unesite naziv drugačiji od %invalid.

en: Full content
hr: Puni sadržaj

en: Weight for row @number
hr: Težina za red @number
