Paragraphs (7.x-1.0-alpha6) - en to km translation catalogue (21 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Content
km: មាតិកា

en: Remove
km: យកចេញ

en: view
km: មើល​

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Node
km: ថ្នាំង

en: All
km: ទាំងអស់

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: node
km: ថ្នាំង

en: Order
km: លំដាប់

en: Hidden
km: ដែល​លាក់

en: !name field is required.
km: ត្រូវ​ការ​​វាល !name ។

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: manage fields
km: គ្រប់​គ្រង​វាល​

en: manage display
km: គ្រប់​គ្រង​ការបង្ហាញ

en: Invalid machine-readable name. Enter a name other than %invalid.
km: ឈ្មោះ​ដែល​ម៉ាស៊ីន​អាន​បាន​មិន​ត្រឹម​ត្រូវ ។ សូម​បញ្ចូល​ឈ្មោះ​ផ្សេង​ក្រៅ​ពី​ %invalid ។

en: Full content
km: មាតិកា​ទាំង​មូល

en: Weight for row @number
km: ភាព​សំខាន់​សម្រាប់​ជួរដេក @number
