Paragraphs (7.x-1.0-alpha6) - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ

en: Hidden
my: ဝှက်ထား/ကွယ်ဝှက်ထားသည်။

en: Default value
my: ပင်ကိုယ် တန်ဖိုး

en: Full content
my: အကြောင်းအရာ အပြည့်အစုံ
